GİRNE KIZ YURDU

AİLE SICAKLIĞINDAKİ YENİ YUVANIZ

HOŞ GELDİNİZ

MODERN AYRICALIKLARIMIZ

  • Her gün sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği
  • 24 saat sıcak su
  • Güvenlik görevlisi(24 Kamera Kaydı)
  • 2, 3, 4 kişilik ve süit oda seçenekleri
  • Televizyon ve video odası
  • 24 saat internet erişimi

ÖN KAYIT FORMU


İMKANLARIMIZAKTİVİTLERİMİZSOSYAL MEDYA

Facebookta Paylaş TweetleGİRNE AKYURT KIZ YURDU

   

GİRNE AKYURT KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Yurdumuz bir otel konforu ile temiz, misafirperver ve güleryüzlü hizmet felsefesi ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır. Yurdumuzda uygun bütçe ile çeşitli hizmetlere ulaşabilir ve ulaşım kolaylığı ile Kıbrıs'ın merkezi bir yerinde olmanın avantajını yaşayabilirsiniz


GİRNE KIZ ŞUBESİ VE ERKEK ŞUBESİ AYRI BİNALARDA HİZMET VERMEKTEDİR

     Girne Kız Yurdu Şehir merkezinde olması, Girne amerikan ünüvertesine yakın olması, her gün oda fiyatına dahil açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, her gün oda ve ortak alanların temizliği,çamaşırhane, su kullanımına ve elektirik kullanımına ücret almıyor olmamız. 24 saat sıcak su imkanı, ayrı etüt salonumuzun olması.Çağımızın gereksinimi olan internet, her odada klıma, kesintisiz su. 24 saat güvenlik kamerasıyla izleniyor olması ve parmak izi sistemiyle kapı giriş ve çıkışıyla, En üst katta bulunan çatı katında muhteşem denız ve Girne manzarasıyla öğrencilerimizin hizmetinde.

GİRNE AKYURT ERKEK YURDU

   
Erkek yurdumuz Girne Amerikan Üniversitesine 5 dk yurume mesafesindedir. adalarda duş mecut olup 2, 4, ve 6 kişilik oda seçenekleri vardır.